Jungheinrich представляє складську техніку з системою безпілотного керування

Jungheinrich представляє складську техніку з системою безпілотного керування

Протягом останніх декількох місяців нове рішення від Jungheinrich - автоматичний штабелер - успішно пройшов всі етапи польових іспитів, і вже знаходиться у експлуатації у декількох клієнтів. Офіціальна демонстація цього нововведення відбудеться на міжнародній виставці СеМАТ 2011.

 

Автоматичний штабелер від Jungheinrich (APM) являє собою повністю автоматично керовану машину, яка самостійно, без участі оператора, пересувається по складу. В основному техніка з системою безпілотного керування застосовується для виконання типової роботи з транспортування вантажу - наприклад, переміщення товарів з місця їх виробництва/доставки в стелажі. Офіційно це інноваційне рішення компанія представить світовій аудиторії на виставці СеМАТ 2011. Використання APM від Jungheinrich пророкує значне підвищення продуктивності.

 

Спеціально призначена система наведення та управління забезпечує не тільки належне планування маршруту, координацію транспортного засобу, а також оптимізує транспортний потік. Особливість комплексної системи безпеки техніки виключає ймовірність зіткнення та гарантує безпеку експлуатації у будь-якій частині складу. APM може працювати як автономне рішення, так і інтегруватися в систему управління складом. Автоматичні штабелери були спроектовані на базі вже існуючого, надійного та випробуваного модельного ряду серійної техніки Jungheinrich. На додачу до високої продуктивності, гнучкості та простої адаптації до вимог споживача, ця техніка може бути обладнана додатковими налаштуваннями, а широкий вибір начіпного обладнання характеризує суттєві переваги цього рішення.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Юнгхайнріх Ліфт Трак, ТзОВ - навантажувачі, візки, штабелери, стелажі, б/в техніка, оренда, сервіс
(основний офіс)

03126, Україна, Київська, Київ, вул. Качалова, будинок 5-Г
  • +38 (067) 693 61 XX

Мапа

Сайт

Підйомно-навантажувальна техніка, складське обладнання - Юнгхайнріх Ліфт Трак

Підйомно-навантажувальна техніка, складське обладнання - Юнгхайнріх Ліфт Трак

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги