Jungheinrich доповнює свою систему управління парком техніки “ISM Online” новими сервісними модулями

Jungheinrich доповнює свою систему управління парком техніки  “ISM Online” новими сервісними модулями

Концерн Jungheinrich доповнив власну розробку - систему управління парком техніки "ISM Online" - п'ятьма додатковими модулями. Нові модулі дозволяють користувачам отримувати вичерпну інформацію про технічне обслуговування, інспекції з безпеки праці та операційні данні навантажувача. Прозорість цих ключових даних надає можливість підвищити рівень безпеки на складі, активно планувати профілактичні заходи з технічного обслуговування, що сприяє зниженню експлуатаційних витрат.

ISM Online - це цілісна та інтуїтивна система управління парком техніки, за допомогою якої клієнти можуть ефективно управляти внутрішньоскладськими операціями та збільшити безпеку на складі. Система забезпечує збір аналітичних даних, огляд та оцінку даних парку техніки, включаючи експлуатаційні дані, мото-години та звіти про удари та зіткнення. Ці дані збираються в паралельно у різних місцях, по всьому світі після чого трансформуються у прості та легкі для читання графіки та таблиці для оцінки даних.

ISM Online надає користувачам можливість відстежувати роботу свого парку техніки та оцінювати операційні витрати. Ці дані дають клієнту цінну інформацію про те, як можна скоротити витрати на технічне обслуговування та персонал, підвищити корисність та продуктивність свого парку техніки. Крім того, за допомогою аналізу даних з ISM за попередні періоди, клієнт може оптимізувати склад свого парку техніки. Більше того клієнти можуть підвищити безпеку на складі, застосувавши датчики ударів та впровадивши візуальні та технічні перевірки техніки перед початком робіт. Система контролю доступу до транспортного засобу, гарантує, що тільки авторизовані співробітники можуть використовувати обладнання.

ISM Online - це система управління парком техніки основана на інтернет технології, яка не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення на комп'ютер користувача. Клієнт може увійти в систему у будь-який час і у будь-якому місці в світі, з будь-якого комп'ютера, мобільного телефона або іншого пристрою.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Юнгхайнріх Ліфт Трак, ТзОВ - навантажувачі, візки, штабелери, стелажі, б/в техніка, оренда, сервіс
(основний офіс)

03126, Україна, Київська, Київ, вул. Качалова, будинок 5-Г
  • +38 (067) 693 61 XX

Мапа

Сайт

Підйомно-навантажувальна техніка, складське обладнання - Юнгхайнріх Ліфт Трак

Підйомно-навантажувальна техніка, складське обладнання - Юнгхайнріх Ліфт Трак

 
 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги